Про салон

Про салон
Салон «Bellagio» - це центр гармонії і досконалості, місце, яке розкриє всі грані Вашої краси.
Занурившись в розслаблюючу атмосферу салону краси «Вellagio», Ви безсумнівно відчуєте себе як вдома: комфорт і затишок, вишуканий інтер'єр, легка музика, чашечка ароматного чаю або кави перенесуть Вас у світ незабутніх відчуттів. Ми піклуємося не тільки про красу сучасної жінки, а й про її здоров'я, тому в нашому центрі працює тільки висококваліфікований персонал із багаторічним досвідом роботи та індивідуальним підходом до кожного клієнта

Наші майстри, які  постійно проходять підвищення кваліфікації та відвідують професійні майстер - класи і семінари відомих майстрів, з легкістю підберуть для Вас найкращий образ і оптимальний комплекс процедур. Спеціалістам нашого салону протягом багатьох років довіряють навіть найбільш вимогливі клієнти.

Із цінами на наші послуги Ви можете ознайомитися в обраному розділі. Ми постійно проводимо акції, надаємо клієнтам знижки і бонуси, адже наша мета – зробити красу ближчою і доступнішою для кожного, хто прагне до самовдосконалення. Ми цінуємо Ваш час, тому наш салон краси розташований в самому центрі Києва, що дозволяє дістатися до нього нас за максимально короткий час будь-яким видом транспорту.Отримати всю необхідну інформацію або записатися на процедуру Ви можете за телефоном або прямо на сайті.
Чому ми
Наші
переваги
Команда
Наші
спеціалісти
Контакти
Записатися до спеціаліста онлайн

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо