Корисне

Phosfluorescently empower reliable total linkage via user friendly testing procedures.

10 жовтня 2016
Як відомо, джентльмени віддають перевагу блондинкам.

Саме тому мільйони жінок у всьому світі прагнуть до заповітних білявим локонам, виконуючи знебарвлення, мелірування і тонування, навіть якщо воно істотно шкодить структурі волосся. Холодний блонд давно став стійким трендом серед світловолосих леді. Періодично в моду впроваджувалися пшеничні, медові і золотисті відтінки, однак перлинні і попелясті тони не поступиться їм свою першість. Як можна отримати холодний блонд, настільки актуальний в усі часи? В першу чергу, варто визначитися, чи підійде він особисто вам. Прохолодні відтінки йдуть власницям світлої шкіри з проявом легкого природного рум'янцю. Вони також вигідно підкреслюють блакитні, сірі і смарагдові очі. Якщо ж ваш колір очей коричневий, медовий, чайний, кавовий або болотний, для вас будуть куди більш актуальні теплі відтінки блонда. А вже якщо ви не в силах визначитися з власним цветотипом, попросіть майстра змішати теплий і холодний подтон. Отриманий універсальний відтінок точно підійде кожної прекрасної леді.

«ХОЧУ БУТИ ХОЛОДНІШЕ», АБО ЯК ПОЗБУТИСЯ ЖОВТИЗНИ ВОЛОССЯ

Прохолодного відтінку жадає практично кожна блондинка, яка намагається не відставати від модних трендів. Втім, зараховувати холодний блонд до швидкоплинному віянню не можна - він уже давно став каноном і стереотипом ідеалу білявою леді. Найчастіше жінки і не підозрюють, якими прекрасними відтінками рясніють сучасні професійні лінійки тонуючих засобів. Серед них зустрічається нейтральна шампань, тепла ваніль, холодний лід і натуральний переливається беж. Майстри радять не обмежуватися одним тоном в прагненні отримати стандартний попелястий тон волосся. Адже, змішуючи різні варіанти пігментів, можна домогтися істинно приголомшливих і унікальних відтінків, які не можна повторити, не знаючи пропорцій і номерів фарби. Палітри відтінків холодного блонда зустрічаються і в серіях, пропонованих виробниками побутової фарби.

Однак дуже часто такі кошти спотворюють результат, забезпечуючи зовсім не той остаточний тон, який бажає побачити жінка на своїй голові. Крім того, промислові фарби виключно важко вивести, змити або перекрити іншими засобами. Тому навіть ті, хто як і раніше воліє фарбування волосся в холодні кольори в домашніх умовах, давно почали вдаватися до використання професійної косметичної продукції.

Домогтися шуканого кольору волосся при вже наявному «блонді» можна за допомогою відтінків шампунів і кондиціонерів. Однак і тут ніхто не може гарантувати вам потрібний результат. Після тоніка на волосся може «Не лягти» професійна фарба, і виправити скрутне становище буде практично неможливо. Якщо переборщити з витримкою тоніка на волоссі, можна отримати найнесподіваніші відтінки - від яскравого «індиго» до брудного лілового. Найбезпечнішим в цьому плані є попелястий відтінку бальзам. Але і він може дати непотрібний побічний ефект у вигляді зеленці, особливо якщо ваш вихідний подтон - бежевий або русявий.

Професійна фарба примітна ще й тим, що вкрай плавно змивається з волосся, не залишаючи ніяких слідів і відросло коріння.