Корисне

Догляд за рудим волоссям - одного захисту мало

28 червня 2016

Звичайні програми по догляду цілком впораються зі злегка рудуватим волоссям. Якщо ж волосся у вас яскраво руде, як у Еван Рейчел Вуд, доглядати за ними буде складніше.

Сьогодні ми розповімо вам про кольорові пігменти - феомеланін і еумеланін. Саме їх поєднання визначає колір волосся. Рудий колір означає, що феомеланина в волоссі дуже мало, а для того щоб руде волосся виглядали яскраво, потрібна наявність достатньої кількості обох пігментів.

Якщо ви пофарбували волосся в рудий колір, знайте, що він зблякне, навіть якщо просто промити волосся звичайною водою. Власниці натуральних рудого волосся знають, як швидко вони знебарвлюються на сонці. Відбувається це тому, що феомеланин швидко розкладається під впливом ультрафіолетового випромінювання. Звичайний догляд і захист не зможуть зберегти яскравий мідний відтінок. Допоможе тільки інтенсивний догляд.

Сім порад по догляду за рудим волоссям:
  1. Рудий пігмент дуже вразливий перед світлом. Особливо це стосується забарвлених рудого волосся. У їхніх власниць, як правило, чутлива до ультрафіолетового вивчення шкіра, тому їм не рекомендується тривалий час проводити на яскравому сонці. Бажано також використовувати продукти, що захищають від ультрафіолету, і накривати на сонці волосся головним убором, щоб не наражати їх на небезпеку.
  2. Після фарбування волосся не рекомендується протягом двох тижнів відвідувати басейн, оскільки хлорована вода надає на них більший негативний ефект, ніж звичайна водопровідна.
  3. Існує велика кількість живильних і захищають продуктів для світлих, темних і сивіючого волосся. Для рудих ж волосся зазвичай доводиться користуватися засобами для догляду за фарбованим волоссям загального призначення, так як в них міститься багато важливих для рудого волосся речовин, наприклад антиоксиданти.
  4. Використання хни завжди залишається обговорюваним питанням для власниць рудого волосся. Підійде вона не всім, все залежить лише від особистих переваг. У магазинах можна купити багато різних засобів на основі хни. Сліди рослинних компонентів в хні вважаються корисними і можуть надати рудим волоссям додатковий блиск.
  5. Якщо руде волосся починають втрачати колір, хорошим виходом стане застосування оттеночного ополіскувача. Він підтримає колір і додасть волоссю блиск.
  6. Використовуйте тижневі комплекси по догляду за волоссям, щоб захистити свої руде волосся і зробити їх блискучими. На відміну від інших кондиціонерів такий комплекс містить речовини, які глибоко проникають в структуру волосся і відновлюють кутикули. В результаті руді пігменти залишаються в волоссі довше.
  7. Руде волосся привертають погляди і звертають на себе увагу, тому за ними необхідно доглядати. Зокрема, ми рекомендуємо підстригати посічені кінчики мінімум раз в два місяці.