Косметика

L'Oréal - Професійна косметика з паризьким шармом

Концерну L'Oréal належить більше, ніж 25 марок косметики, серед яких не тільки L'Oréal Professionnel і L'Oréal Paris, але й марки класу люкс Lancome, Giorgio Armani, Helena Rubinstein,Yves Saint Laurent, професійні марки Kerastase, Redken, Matrix, марки економ - класу Garnier, Mayballine та аптечна косметика Vichy і La Roche - Posay.                                     Універсальна марка преміум L'Oréal володіє найсучаснішими технологіями і є партнером та життєдайним джерелом творчого натхнення для перукарів у всьому світі. Бренд пропонує високоефективні засоби, ексклюзивні процедури фарбування, засоби для стійкого вкладання, стайлінгу та догляду за волоссям.

Компанія L'Oréal доносить часточку Парижу в усі кінці світу, адже вже декілька років постійно представлена на паризьких подіумах. З 2012 року вона стала офіційним партнером Паризької неділі моди - така тісна довготривала співпраця покликана створювати та удосконалювати таємниці майстерності.

L'Oréal дотримується ідеї досконалої майстерності та стверджує, що професія перукаря потребує використання всього досвіду, знань та вмінь для того, щоб підкреслити красу кожного клієнта. Бренд відкриває унікальну красу мужчини та жінки, а професіоналізм та досвід перукаря підкреслює їх найкращі риси.

Лабораторія компанії L'Oréal Advanced Research намагається постійно бути на крок попереду, ґрунтуючись на технологічних досягненнях, які дозволяють запропонувати клієнтам нові ексклюзивні послуги. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - ці марки відкривають безмежні можливості для перукарів.

Салон краси Bellagio використовує високоякісну косметику компанії L'Oréal для створення неповторного образу кожного клієнта!

Інші бренди косметики