Косметика

Світ неповторних ароматів марки Lothantique

Lothantique - це філософія внутрішньої гармонії душі та тіла

Її можна досягнути, вдало підібравши свій власний аромат, який наповнить саму людину та її життєвий простір.

Історія бренду розпочалася у Провансі, де люди, які жили у підніжжі гори Lure, вирощували шалфей і лаванду та займалися виготовленням настоїв із ароматних рослин. У 1920 році була заснована компанія Brother Mouranchon (Брати Мураншон), яка спеціалізувалася на дистиляції ароматичних рослин - велика кількість лаванди, шалфею і кмину ішли на переробку для виробництва безцінних есенцій, які використовувалися у медицині та косметиці. У 1987 році була створена марка Lothantique, яка обрала для себе новий напрям роботи - виготовлення аромопродукції для тіла та дому.
Lothantique
Світ неповторних ароматів

Сьогодні Lothantique - це комплексний догляд за тілом із індивідуально вибраним ароматом: використання гелю, молочка, солі для ванни, туалетної води, спрею для дому тощо виключно одного аромату діє як Spa - аромофітотерапія. Для виробництва своєї продукції компанія використовує тільки найкращі натуральні інградієнти, зібрані в різних країнах світу.

Всі засоби бренду мають відмінну якість, яка проходить 3 - ступеневу систему контролю: на стадії закупівлі сировини, в процесі виготовлення та контроль якості кінцевого продукту. Компанія Lothantique дбає про довкілля та дотримується усіх екологічних стандартів, а усі її пакувальні засоби підлягають вторинній переробці, що є значним вкладом для безпеки рослинного та тваринного світу.

Lothantique

Станьте на мить парфюмером та створіть неповторну атмосферу у Вашому домі разом із унікальними ароматами марки Lothantique.

Салон красоты Bellagio поможет подобрать для Вас индивидуальный аромат и с помощью высококачественных косметических средств марки дополнит Ваш непревзойденный образ.

Інші бренди косметики