Косметика

Професійна косметика Natura Bisse

Natura Bisse - компанія, яка першою заявила про створення низькомолекулярної білкової косметики, в склад якої входять гідролізовані до амінокислот білки: колаген, еластин і кератин, які є основним “будівельним матеріалом” для шкіри.

Унікальність салонної косметики Natura Bisse полягає у наступному: система HVA, запатентована компанією, передбачає розщеплення білкового ланцюга на низькомолекулярні часточки білкових компонентів і вільні амінокислоти. Завдяки невеликій молекулярній масі, натуральні вільні амінокислоти колагену, еластину та кератину, потрапляючи у клітину,  включаються у синтез власних білків та допомагають шкірі відновити пружність, еластичність та міцність.

Головним завданням компанії Natura Bisse при створенні косметичних засобів на основі амінокислот було стабілізувати їх для досягнення максимальної ефективності. Результативне вирішення цього питання забезпечило їй великий успіх.

Для вирішення проблеми надходження вітамінів та інших активних речовин в глибокі шари шкіри компанією були створені глікосфери - мікрокапсули, які мають покращену проникаючу здатність  і зберігають активні речовини  в стабілізаційній формі.

Основними особливостями косметики Natura Bisse, яку протягом багатьох років використовують та рекомендують знаменитості, серед яких Бейонсе, Мадонна, Сара Джессіка Паркер, Шарон Стоун, Жан - Поль Готьє, Віра Брежнєва та ряд інших відомих особистостей, є:

 1. Найвища якість продукції.
  Ретельний пошук, відбір та залучення у косметичні засоби активних компонентів у максимальній концентрації для найвищої ефективності препаратів - ось основний напрямок діяльності компанії Natura Bisse. Великий акцент бренд робить на розробці інноваційних текстур, які дозволяють косметичним засобам легко розподілятися по шкірі і швидко проникати у її найглибші шари та створювати приємне відчуття шовковистості та м’якості. Працюючи над новим косметичним продуктом, наукові фахівці компанії, в першу чергу, орієнтуються на його 100% ефективність для шкіри та пропонують тільки, те, що є найкращим. Будь - які фінансові питання вважаються другорядними у порівнянні із високою якістю продукції та відмінним результатом після її використання.
 2. Ексклюзивність.
  Natura Bisse - це ексклюзивний продукт класу люкс, тому косметика бренду продається тільки в елітних магазинах світу та пропонується у найпрестижніших салонах краси.
 3. Цілеспрямованість.
  Стратегія діяльності компанії Natura Bisse полягає у наступному: спеціалізація виключно на виробництві ексклюзивної косметики для салонів, не охоплюючи таких суміжних галузей, як декоративна косметика, парфумерія та fashion-індустрія. Це дозволяє бренду спрямувати усі сили на розробку унікальних технологій виробництва косметичних препаратів.
 4. Вишуканість.
  Строгий і одночасно стильний дизайн професійної косметики Natura Bisse привертає увагу своєю лаконічністю і стверджує, що зовнішня форма повинна натякати на багатий внутрішній зміст і в жодному разі не відволікати від нього!
 5. Просвітня діяльність.
  Ніколи не зупинятися на досягнутому - кредо компанії Natura Bisse. Активна позиція провідних косметологів бренду передбачає постійне професійне удосконалення та зростання. Ніколи не зупинятися на досягнутому, поглиблювати напрацьовані навички та вміння - це принцип, якого всіляко дотримується науковий склад компанії та навколо якого було сформовано спеціальну систему навчання про салонну косметику компанії.
 6. Повага до покупця.
  Кожна людина має право на вибір. Саме тому компанія Natura Bisse не створює модний продукт - одноденку, не пропонує один засіб, який може вирішити усі проблеми, а закликає оцінити свою індивідуальність та унікальність і підібрати для себе ефективну програму догляду із більш ніж 200 найменувань.

Багатолітня співпраця з провідними фармакологами і дермокосметологами дозволила Natura Bisse створити унікальну систему догляду за шкірою і зайняти провідне місце в галузі розробки професійної косметики для салонів.

Переконайтеся і Ви в усіх перевагах косметики Natura Bisse у салоні краси Bellagio!
Інші бренди косметики