Косметика

Німецька якість косметики Gehwol

Історія компанії є дуже цікавою: важко повірити в те, що колись це було невелике підприємство однієї сім’ї, яке виготовляло лише один крем для ніг. Зовсім звичайний науковець - фармацевт зміг створити унікальний склад косметичного засобу, який дивовижним чином позбавляв мозолів та інших проблем стопи. Крем Gehwol швидко заживляв дрібні травми шкіри і знімав втому - саме цей склад засобу було покладено в основу виробництва захисного крему для ніг. Найбільшим попитом крем користувався серед солдат і, як результат, справа почала процвітати. Згодом було введено виробництво цілої лінії кремів Gehwol для ніг - продажі продукції щораз зростали і приносили великий дохід.

Асортимент марки є дуже різноманітним: понад 60 різноманітних засобів для догляду за ногами, тілом, шкірою рук, які об’єднуються у окремі лінії. До складу усіх косметичних засобів входять екстракти рослин та натуральні елементи тваринного походження.

Бренд Gehwol пропонує такі серії своєї продукції:
  • Класична - призначена для щоденного догляду та вирішення різноманітних проблем із ногами;
  • Спеціальна - для уникнення проблем із мозолями та загрубілою шкірою;
  • Fusscraft - позбавляє проблем із надмірним потовиділенням, підвищеною втомлюваністю ніг (призначається з профілактичною ціллю, а також для лікування грибкових захворювань та видалення мозолів);
  • Gehwol - med - оптимальне вирішення багатьох проблем із шкірою, а також є найкращим варіантом для діабетичної стопи.
  • Soft Feet - для ніжного догляду та краси ніг.
  • Препарати для лікування варикозних захворювань ніг, які надовго позбавлять клієнтів від такого типу проблеми.

Професійні засоби Gehwol використовуються тільки у найпрестижніших косметичних салонах, серед яких і салон Bellagio, під наглядом та контролем спеціалістів.

Фахівці Bellagio стверджують, що на сучасному ринку косметичної продукції важно знайти засіб, який би мав такий відмінний ефект та так швидко позбавляв проблем із шкірою ніг. Наші спеціалісти подарують Вам відчуття легких та здорових ніг разом із косметикою Gehwol!

Інші бренди косметики